LETNIE WARSZTATY TANECZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Uwaga najmłodsi! Czy często nudzicie się w wakacyjne dni? My temu zaradzimy!


Zapraszamy na najbardziej roztańczone wakacyjne warsztaty w Poznaniu! W zeszłym roku zaskoczyliście nas swoją niesamowitą energią, w tym roku w zamian przyszykowaliśmy dla Was wiele innych atrakcji!


Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:30 w Centrum Tańca Pendulum przy ulicy Dąbrowskiego 27 (po wcześniejszym uzgodnieniu zapewniamy także opiekę od godziny 8:00, do godziny 16:00). Przez okres lipca i sierpnia organizujemy turnusy w różnych grupach wiekowych oraz dwóch poziomach zaawansowania(grupy młodzieżowe)- dla tych, którzy już swoje pierwsze kroki taneczne mają dawno za sobą i pragną szlifować swoje umiejętności oraz dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy.


  • TURNUS I: dzieci 3-6 lat

4-8.07.2022

  • TURNUS II: młodzież 14+ poziom PLUS

11-15.07.2022

  • TURNUS III: młodzież 12-14 lat poziom podstawowy

18-22.07.2022

  • TURNUS IV:  dzieci 9-12 lat

25-29.07.2022

  • TURNUS V: młodzież 14+ poziom PLUS

1-5.08.2022

  • TURNUS VI: młodzież 12-14 lat poziom PLUS

8-12.08.2022

  • TURNUS VII: młodzież 14+ poziom podstawowy

16-19.08.2022 (4 dni)

  • TURNUS VIII: dzieci 6-9 lat

22-26.08.2022


Jeśli termin turnusu nie odpowiada/pokrywa się z Państwa planami wakacyjnymi, nic nie szkodzi! Możecie wysłać do nas zgłoszenie, w którym zaznaczycie ewentualnie możliwe dla Waszych pociech terminy. W zależności od ilości zgłoszeń przewidujemy ewentualne zamiany grup wiekowych lub poziomów zaawansowania.


Za zgodą/prośbą rodzica/opiekuna przewidujemy możliwość dołączenia uczestników młodszych/starszych niż zakładany przedział wiekowy danego turnusu (rodzeństwa, przyjaciele, kuzynostwo), wszystko po to, by naszym podopiecznym było raźniej w grupie.W programie warsztatów znajdą się:

⁃               różnorodne techniki taneczne (taniec współczesny, taniec jazzowy, improwizacja, street dance, taniec kreatywny, taniec towarzyski,…)

⁃               wiele ciekawych zajęć kreatywnych (zajęcia teatralne, animacje, warsztaty plastyczne, dyskusje o historii mody oraz historii tańca, taniec na szarfach…)

⁃               moc atrakcji dodatkowych w tym wyjścia do parku trampolinowego, poznańskiej palmiarni, poznańskiego ZOO, czy rogalowego muzeum (o planowaną dla danego turnusu atrakcję można zapytać przy zapisach).

⁃               gry i zabawy na świeżym powietrzu

⁃               projekcje filmów.

⁃               W każdy piątek o godzinie 15:00 odbędą się otwarte pokazy dla rodziców, podsumowujące cały tydzień. Podczas pokazów nigdy nie brakuje łez wzruszenia oraz dumy na twarzach rodziców.


Plan i przebieg turnusów dostosowany zostaje do wieku oraz umiejętności dzieci i młodzieży. Adekwatnie do wieku zwiększamy ilość godzin tańca lub ilość atrakcji.


Podczas warsztatów zapewniamy WYŻYWIENIE: słodką przekąskę na II śniadanie, OBIAD oraz podwieczorek ( słone i słodkie przekąski). Dla uczestników zapewniamy stały dostęp do wody i ciepłej herbaty. W przypadku nietolerancji pokarmowych prosimy o podanie preferencji żywieniowych uczestników wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa w warsztatach.


KOSZT:


599 złotych - kwota zawiera w sobie biletu wstępu oraz dodatkowe niezbędne wyposażenie, pełne wyżywienie, wszystkie zajęcia dodatkowe. 

Turnus VII (4 dni) - 480 złotych

Opłaty można dokonać w dwóch ratach:

⁃               Warsztaty lipcowe: 1. rata płatna do 10. czerwca 2022, 2. rata płatna najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu

⁃               Warsztaty sierpniowe: 1. rata płatna do 10. lipca 2022, 2. rata płatna najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu

⁃               Uczestnicy mogą dołączyć w pojedyncze dni - koszt 125 złotych.


EARLY BIRDS - 

W przypadku płatności pełnej kwoty do końca maja koszt warsztatu to 550 złotych.

Płatności można dokonać w siedzibie Centrum Tańca Pendulum lub przelewem na konto.


W celu zgłoszenia dziecka prosimy o wypełnienie formularza Google oraz wypełnienie formularza w formie papierowej (linki poniżej).


Czekamy na Wasze zgłoszenia i już przebieramy nogami z myślą o tych wspaniałych wakacjach spędzonych z Wami! Uwaga! Ilość miejsc ograniczona, dlatego nie zwlekajcie!


Jeśli macie wątpliwości bądź pytania, kierujcie je śmiało na nasz adres mailowy centrum.pendulum@gmail.com


Do zobaczenia w wakacje! 


___________________

Linki do formularzy: